כשאנחנו שואלים את עצמנו איך סרטים לצפייה ישירה באינטרנט יכולים להשתפר אנחנו לוקחים את אותם סרטים לצפייה ישירה שיש באינטרנט נכון להיום ומדמיינים אותם פשוט באיכות הרבה יותר טובה עם סאונד יותר מדויק וטוב, וכמובן גרסאות נוספות לאותם סרטים לצפייה ישירה ומבחר גדול יותר. לאחרונה אנחנו שומעים הרבה מאוד על פיתוח אתרי סרטים לצפייה ישירה כשמהירות ההורדה תהיה הרבה יותר מהירה וכך תהיה לנו את האפרות לראות סרטים לצפייה ישירה באיכות HD וכשאיכות הHD תכנס לעולם האינטרנט באתרי סרטים לצפייה ישירה תהיה לנו את האפשרות של ראיית סרטים לצפייה ישירה בתלת מימד מלא!
התפתחות סרטים לצפייה ישירה

נכון להיום מה שמחזיק מאחורה את אתרי סרטים לצפייה ישירה מעבירה מוחלטת לHD זה מהירות ההורדה המוגבל שיש לאינטרנט הביתי בימינו לכל מחשב בבית. מכיוון שאיכות הסרטים מודדים במשקל הקובץ עצמו, סרטי HD ישקלו הרבה יותר מסרטים DVDRIP המועלים לאתרי סרטים לצפייה ישירה ולכן אין באשרות בעלי האתר לעלות סרטי HD כי מהירות ההורדה של הגולשים היא קטנה מדי לזמן צפייה חלק ללא שום תקיעות, תקלות או עומס על השרת עצמו. כשמדובר בקבצים גדולים לא רק מהירות ההורדה צריכה להיות גבוה אלה גם כן מהירות העלאה של השרתים עצמם אמורה להיות גבוה פי כמה ממה שיש עכשיו כדי לספק לכל הגולשים את הדרישות המינימאליות בתאי סרטים לצפייה ישירה באיכות HD.
סרטים לצפייה ישירה בתלת מימד קרובים
בזמן הקרוב כל גולשי ישראל אמורים לעבור למהירות הורדה פי עשרה יותר מהירה ממה שאנחנו מקבלים נכון להיום מספקיות השרת שלנו, מה שאומר שהרבה מאוד אפשרויות יפתחו לבעלי אתרי סרטים לצפייה ישירה וכמובן סרטים לצפייה ישירה בHD כבר לא יהיו רק שמועות וחלומות אלה הם יהיו כבר כאן. כשאותם סרטים לצפייה ישירה באיכות גבוה יכנסו לפועל גם כן סרטים לצפייה ישירה בתלת מימד יהיו זמינים ביחד עם סרטי הHD ואנחנו נהיה יכולים ליהנות מזמן צפייה בכל סוגי הסרטים בהרבה ווריאציות שונות לבחירת יינו.