הילדים של היום חשופים למחשב כבר בגיל מאוד צעיר, החל מגילאי הגנים לומדים הילדים את מיומניות המחשב, איך משתמשים בעכבר ומקלדת ועד למצב שבו הם יודעים לגלוש לבד ברשת האינטרנט.

מיקמק – משחק לילדים

ברשת האינטרנט ניתן היום לשחק במאות ואלפי משחקים בסגנונות שונים וברמות קושי משתנות בהתאם לגילו וליכולתו של הילד. מעטים הם המשחקים בעברית אשר מגיעים לרמה גבוהה של תכנים חידות ואתגרים ואף מגנים על התכנים שאליו נחשף הילד הגולש באינטרנט.
מיקמק הוא משחק רשת ישראלי בעברית שייך לקטגוריית משחקים און ליין והוא פרי פיתוח של חברה ישראלית.

משחקים און ליין המרכזיים כיום ברשת הם :מיקמק, אקולוקו , מוגובי בהם רוב הילדים משחקים.
קיימים משחקים רבים נוספים ,אך משחקים אלו יוצאים דופן בכך שהם מאוד מושקעים ובעלי תכנים ועניין רב.

מיקמק – מנוי

אם ילדכם גולש באינטרנט בקטגוריות משחקים און ליין סביר להניח שפגש או יפגוש בקרוב את המשחק מיקמק. המשחק יפגיש אותו עם דמויות וירטואליות אחרות של ילדים שמשחקים גם הם במשחק מיקמק.
בשלב הראשון כמו בהרבה משחקים און ליין ניתן לשחק בחינם באתר מיקמק, במידה וילדכם אוהב את המשחק ובאמת מפיק ממנו ומהתכנים בתוכו אפשר להתחבר כמנוי בתשלום חושי לאתר מיקמק ולהגיע לקטגוריות נוספות שפתוחות רק לבעלי מנוי מיקמק.

משחקים און ליין נוספים

אם הילדים שלכם מחפשים משחקים נוספים ניתן למצוא משחקים רבים , אך מעטים טובים כמו : מיקמק , אקולוקו או מוגובי אשר נחשבים היום למשחקים מובילים בתחומם ומספר המשתמשים במשחקים אלו עולה בצורה חדה מחודש לחודש. אין ספק שמשחקים און ליין היא קטגוריה מעניינת וילדנו שמשחקים משחקים און ליין כם חברים שלהם ברשת נהנים ואם לומדים להשתמש נכון במשחקים אלו ניתן אפילו ללמודולהעשיר את הידע הכללי.